Data umieszczenia: 2014-04-18
Rysy

Centrum Wypoczynku i Rekreacji "Rysy" Sp. z o.o.

Turnusy:

Wykorzystując zalety klimatu górskiego i posiadanego zaplecza rekreacyjno-zabiegowego organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami dróg oddechowych, narządów ruchu oraz ze schorzeniami neurologicznymi. Z turnusów tych korzystają również pracownicy Zakładów Pracy Chronionej. Posiadamy certyfikat obiektu przyjaznego osobom niepełnosprawnym.

Nasz numer wpisu do rejestru organizatorów OR/12/0005/13 ważny do 22.04.2016 r. i nr wpisu do rejestru ośrodków OD/12/0002/12 ważny do 27.01.2015 r. uprawnia do przyjęcia osób niepełnosprawnych z następującymi schorzeniami:

Ponadto ośrodek jest idealną bazą do leczenia klimatyczno-ruchowego poprzez spacery w niższe partie hal górskich, a dla bardziej sprawnych osób nawet wyprawy w partie wyższe.

W ramach dwutygodniowego skierowania na turnus ośrodek zapewnia:

- zakwaterowanie z wyżywieniem (3 posiłki dziennie)
- dwa badania lekarskie na początek i na koniec turnusu, pielęgniarka,
- dwa zabiegi dziennie zlecone przez lekarza przez okres 10 dni z puli:

- jedną wycieczkę autokarowa z przewodnikiem w Pieniny (ze zwiedzaniem zamku w Niedzicy i kościółka w Dębnie ? bilety we własnym zakresie),
- dyskotekę, wieczorek z kapelą góralską, wieczorek z pieczeniem kiełbasek, projekcje filmów o tematyce regionalnej i inne.

Wykaz terminów turnusów rehabilitacyjnych organizowanych przez CW i R "Rysy" Sp. z o.o. w Bukowinie Tatrzańskiej dostępny jest na naszej stronie pod adresem: www.rysy.bukowinatatrzanska.pl/turnusy-rehabilitacyjne.html

ZAPRASZAMY


Jesteś naszym 8222 gościem
Copyright © 2021
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych